Álláshirdetés – dietetikus

Veresegyház Városi Önkormányzat Idősek Otthona

dietetikus munkatársat keres

megbízási szerződéssel heti egy alkalom / 2 óra időtartamra.

Munkavégzés helye: Veresegyház Városi Önkormányzat Idősek Otthona

2112 Veresegyház, Fő út 106.

Feladatok:

Heti étlap felülvizsgálata – normál és diétás étkezések étlapjának elkészítése a hatályban lévő rendelet szerinti előírások figyelembevételével. Tájékoztató előadások, tanácsadások tartása az ellátást igénybe vevők részére.

Elvárások:

  • Dietetikus végzettség;
  • Jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Megbízhatóság, pontosság;
  • Felelősségteljes munkavégzés.

Jelentkezési határidő: 2024. március 31.

A jelentkezés módja:

  • Postai úton: Veresegyház Városi Önkormányzat Idősek Otthona címére történő megküldésével (2112 Veresegyház, Fő út 106.)
  • Elektronikus úton: idosekotthona@veresegyhaz.hu e-mail címre történő küldéssel.
  • Személyesen: Veresegyház Városi Önkormányzat Idősek Otthona 2112 Veresegyház, Fő út 106.

 Az állás betöltésével kapcsolatosan további információt az intézmény vezetője nyújt,

 06-28-386-200, 06-20-428-55-07 – es telefonszámon.

Jelentkezéséhez kérjük, csatolja az alábbiakat:

Szakmai önéletrajz, iskolai és szakmai végzettséget igazoló oklevél fénymásolata.